Drie keer Harari in de Bestseller60 na VPRO Wintergasten
Afgelopen december zond de VPRO de televisiereeks Wintergasten uit. Presentator…
Van de Keuken laat zien hoe lobby’s, verkooptrucs en gewoontes een systeem in stand houden dat ons blijft verleiden tot vleesconsumptie, ondanks de schade voor mens, dier en milieu.
Waarom eten we dieren, terwijl we allang weten hoeveel leed dat veroorzaakt? En wat betekent die keuze voor onze planeet en gezondheid? In Dieren zijn ook mensen onderzoekt Teun van de Keuken waarom het zo moeilijk is om vlees te laten staan – ook voor hemzelf. Na zijn onthullende boek over de voedingsindustrie duikt hij opnieuw diep in de wereld van ons dagelijks eten en laat hij op zijn bekende heldere manier zien hoe machtige lobby’s, slimme verkooptrucs en diepgewortelde gewoontes een systeem in stand houden dat ons blijft verleiden tot vleesconsumptie, ondanks de schade voor mens, dier en milieu.
Een confronterend én hoopgevend boek, dat niet alleen inzicht geeft in ons eetgedrag en de krachten binnen het systeem, maar ook manieren biedt om onze vleesconsumptie terug te dringen en de maatschappij plantaardiger te maken.
| ISBN: | 9789400413450 |
| NUR: | 320 |
| Type: | Luisterboek |
| Auteur(s): | |
| Voorlezer: | Teun van de Keuken |
| Prijs: | 13,99 |
| Uitgever: | Thomas Rap |
| Verschijningsdatum: | 11-11-2025 |